Jak wybrać odpowiedni rozmiar plakatu lub obrazu do domu?

Jak vybrat správnou velikost plakátu, či obrazu pro váš domov?

Zastanawiasz się nad kupnem plakatu lub obrazu na ścianę? Czy masz wrażenie, że wybierając rozmiar swojego obrazu lub plakatu brakuje Ci czegoś ważnego? Nie wiem jaki rozmiar byłby odpowiedni? Z pomocą naszego poradnika błyskawicznie określisz właściwy rozmiar.

Należy pamiętać, że rozmiar obrazu lub plakatu ma znaczący wpływ na ogólne wrażenie pomieszczenia. Zbyt mały obraz będzie wyglądał na zagubiony i niepotrzebny, natomiast zbyt duży może wyglądać na zagracony i przytłaczający. Aby dać Państwu wyobrażenie o wielkości obrazu, przygotowaliśmy zdjęcie przedstawiające produkt końcowy.

W naszej ofercie znajdują się następujące rozmiary: 50 x 70 cm, 70 x 50 cm, 30 x 40 cm, 40 x 30 cm oraz 40 x 50 cm. Zastanów się, jak chcesz wykorzystać przestrzeń i ile miejsca masz do dyspozycji. Możesz również wziąć pod uwagę wysokość ściany, na której zdecydujesz się umieścić obraz i wybrać rozmiar, który będzie wyglądał najlepiej w danej przestrzeni.

Na koniec nie bój się wyrażać swoich emocji i wybierz obraz, który naprawdę do Ciebie pasuje i wyraża Twoją osobowość. Zawsze lepiej wybrać obraz, który naprawdę przemawia do Ciebie, niż niepotrzebnie skąpić i wybrać coś, co nie wzbudza emocji. Z naszą pomocą wierzymy, że znajdziesz obraz w idealnym rozmiarze do swojego wnętrza.

Jeśli nawet po przeczytaniu naszego artykułu nadal nie jesteście Państwo pewni lub chcielibyście uzyskać dalszą pomoc, zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem info@koalisimo.com. Jesteśmy po to, aby znaleźć dla Ciebie idealny egzemplarz, który będzie idealnie pasował do Twojego wnętrza i wyrażał Twoją osobowość. Z nami wybór obrazu lub plakatu jest łatwy i przyjemny ❤️

Więcej podobnych artykułów