Czy coś jest dla Ciebie niejasne?

Mamy dla Ciebie
odpowiedzi
na najczęściej zadawane pytania

Nie znalazłeś odpowiedzi lub nie chcesz szukać? Napisz do nas bezpośrednio na czacie, który znajdziesz w prawym dolnym rogu ekranu.

Ilustracja
Ile czasu zajmuje dostarczenie zamówienia?

Staramy się realizować zamówienia tak szybko, jak pozwala na to sytuacja. Jednakże produkty zawsze są szyte na wymiar, zgodnie z Twoim zamówieniem, dlatego czas dostawy różni się w zależności od rodzaju produktu.

 • Plakaty
  Chcąc zapewnić maksymalną jakość i zapewnić wykorzystanie prawdziwie ekologicznych materiałów, wszystko drukujemy sami, dzięki czemu pracę nad Twoim zamówieniem rozpoczynamy możliwie jak najszybciej. Zazwyczaj wysyłamy te przysmaki w ciągu 2 dni roboczych.

  Jeśli zamówienie obejmuje zarówno odzież, jak i plakat, wysyłka potrwa nieco dłużej. Jednakże te łączone zamówienia wysyłamy średnio w ciągu 8-14 dni od złożenia zamówienia.

 • Odzież
  Ponieważ maszyny do wysokiej jakości haftu napisów są naprawdę duże i drogie, zdecydowaliśmy się na współpracę ze sprawdzonymi dostawcami. Ubrania zawsze szyjemy na konkretne zamówienie i wysyłamy w ciągu 7-14 dni.
Jak wygląda transport?

Zależy nam, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej. Dlatego
współpracujemy z takimi dostawcami jak DPD, Inpost i Poczta Polska. Korzystamy z usług kurierskich, dzięki czemu paczka dotrze do Twojego domu.

W przypadku odzieży, w przypadku dużego zapotrzebowania, czasami korzystamy również z alternatywnych usług transportowych, takich jak DPD.

Wysyłka jest bezpłatna dla zamówień powyżej 189 . Więcej o transporcie

Jak mogę zapłacić w koalisimo.pl?

Wszystkie nasze produkty tworzymy z miłością i na zamówienie naszych klientów.

Tak samo nie chcemy, aby przyroda niepotrzebnie cierpiała, wysyłając paczkę do klienta, który jej nie przyjmuje i wraca z powrotem.

Dlatego zamówienie należy opłacić z góry. Do wyboru masz 2 możliwości – płatność za pomocą bramki płatniczej lub przelewem bankowym

Na jakich papierach i w jakich rozmiarach drukujecie plakaty?

Wybór odpowiedniego i ekologicznego papieru to dla nas bardzo ważny temat. Dlatego istnieje kilka wariantów papierów ekologicznych, spośród których każdy może wybierać.

U nas znajdziesz trzy rozmiary:

 • 30x42cm
 • 50x70cm
 • 40x50cm

Polecamy przede wszystkim rozmiar 50x70 cm, ponieważ pięknie wyróżniają się na nim delikatne linie i detale naszych ilustracji.

Ilustracja

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Napisz do nas na czacie
w prawym dolnym rogu
i rozwiążemy wszystko razem

Nie znalazłeś odpowiedzi lub nie chcesz szukać? Napisz do nas bezpośrednio na czacie, który znajdziesz w prawym dolnym rogu ekranu.