Dlaczego istnieje koalisimo?

Macierzyństwo i rodzicielstwo to nie spacer po parku. To nie wakacje, a czasem tego wszystkiego jest po prostu za dużo. Na co dzień trzeba pogodzić opiekę nad dziećmi, dom i własne potrzeby. Dlatego chcemy tylko powiedzieć Wam wszystkim, którzy jesteście teraz w domu z dziećmi: macie nasz podziw!

Ale nie zapomnij o swoich marzeniach! Tak, marzenia. Rzeczy, które Cię ekscytują i motywują. Idź za nimi. Nie bój się być mamą i jednocześnie sportsmenką, artystką, a nawet przedsiębiorczynią. Kiedy czujesz się dobrze, możesz być kimś więcej niż tylko mamą. Możesz być inspiracją dla swoich dzieci i otaczającego Cię świata. I zasługujesz na to
❤️

Koalisimo istnieje, aby pomóc Ci utrzymać się na powierzchni, gdy pojawi się większa przeszkoda. Abyście zdali sobie sprawę, że to wszystko nie jest tylko dla Waszych dzieci, ale także dla Was i tej planety. Witamy wśród nas. W naszym węglowym plemieniu.

Więcej powodów, dla których warto się uszczęśliwiać na koalisimo.pl

POSIADAMY CERTYFIKAT ESHOP W 100% ZRÓWNOWAŻONY

Chcemy, abyś miał pewność, że nasze produkty są naprawdę EKO, a reszta funkcjonowania e-sklepu ma charakter zrównoważony. Dlatego też uznaliśmy, że konieczne jest wejście na rynek ze skórą i dobrowolnie poddaliśmy ją audytowi zrównoważonego rozwoju przeprowadzonemu przez firmę Heureka.cz. Dzięki temu możemy teraz poszczycić się certyfikatem prawdziwie zrównoważonego sklepu internetowego (w języku czeskim) .